Acıgöl-Karapınar yolu açıldı

Nevşehir İl Özel İdaresi tarafından çalışmaları başlatılan Acıgöl-Karapınar arasındaki yol çalışmalarının yapıldığı bölgede, Avanos Kaymakamı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan ile Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik incelemelerde bulundu.

Acıgöl-Karapınar yolu açıldı

 

Acıgöl-Karapınar arasında olan ve İl Özel İdaresi yol ağında bulunan, 4 bin 100 metrelik yolun mevcut hali engebeli ve yol güzergahının dar olması sebebiyle, genişletme ve yol standartlarının iyileştirilmesi çalışmaları sona erdi.

Mevcut sathi kaplama sökülerek bakım onarım ve genişletme çalışmaları yapılarak birinci kat asfalt serim işi bitirildikten sonra yol ulaşıma açıldı.

İl Özel İdaresinden yapılan açıklamada, “Acıgöl köy yollarımızın yapımında da destekleriyle bu hizmetlerin halkımıza sunulmasında daima destek ve yardımlarını esirgemeyen Valimiz İlhami Aktaş´a Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, İl Genel Meclis Başkanımız Süleyman Özgün ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekilimiz Mustafa Eldivan´a teşekkür ederiz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER