Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz şehit ailesin ziyaret etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Acıgöl ilçesi Karapınar Kasabasında Şehit Mustafa Soylu’nun ailesini ziyaret etti.

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz şehit ailesin ziyaret etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 1987 tarihinde Şırnak’ta şehit düşen Mustafa Soylu’nun Acıgöl ilçesi Karapınar Kasabasında ikamet eden ailesine ziyarette bulundu.

Ziyarette, şehidin babası Ahmet Soylu, damadı Gazi Abdülkadir Soylu ile kardeşleri hazır bulundu.

Vali Aktaş, şehit ailesine başsağlığı dileklerini yineleyerek, tüm şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diledi. Şehit ailesiyle yakından ilgilenen Vali Aktaş, onların istek ve taleplerini dinleyerek, bir süre de sohbet etti.

Şehit babası Ahmet Soylu ve kardeşleri ise ziyaretten duydukları memnuniyetleri ifade ederek, teşekkür ettiler.

Ziyaretlerinde Vali Aktaş’a; AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Acıgöl Kaymakam Vekili İsmail Erdoğan, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş ve Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi eşlik etti.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Karapınar Beldemizde kahraman şehidimiz Mustafa Soylu’nun fedakar ailesini ziyaret ederek, hayır dualarını istedik. Şehitlerimizin aziz hatırası vatanımızı, bayrağımızı, devletimizi, milletimizi yaşatmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz Karapınar’da birliktelik yemeğine katıldı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Karapınar Belediyesini düzenlediği birliktelik yemeğine katıldı.

Milletvekili Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Karapınar Belediyemizin birliktelik yemeğinde, Karapınarlı hemşerilerimizle beraberiz. Karapınar, her zaman olduğu gibi AK kadrolarımıza destek verdi Allah razı olsun. Gönül Belediyeciliğine Yasin Güneş ile durmadan duraksamadan devam edeceğiz, kazanan yine Karapınar olacak” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER