Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı yapıldı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen “Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı” gerçekleştirildi.

Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı yapıldı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen, polisin suç ile mücadelesinde halkın desteğini ve katılımını sağlaması, meydana gelebilecek olumsuz olaylar öncesi toplumun bilinçlendirilmesi, suç olgusu hakkında etkin ve önleyici güvenlik politikası geliştirebilmek, toplum huzurunun sağlanması amacı ile Nevşehir merkezinde bulunan 25 muhtar, 25 muhtar azası ve Nevşehir Belediye Zabıta personelinin katılımı ile Emniyet Müdürlüğü Nar Yerleşkesi Şehit Polis Memuru Murat Hamleci Konferans salonunda “Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı” gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda; Suç ve Suçlular ile mücadele de maksimum başarının yakalanması amacıyla Emniyet Müdürlüğünce oluşturulan çalışma grubunun hazırladığı, “İletişim Yoluyla Dolandırıcılık, Hırsızlık, Düğünlerde Havaya Ateş Açılması, Güncel Trafik Kanunu ve Cezaları, Sahte Para ve Bağımlılık Yapan Maddeler” hakkında bilgilendirici sunum yapıldı. Sunumlar sonrasında güvenliğe ilişkin sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi alış-verişi sağlandı.

Toplantıya Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Merkez Mahalle Muhtarları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER