Avanos Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

Avanos Belediyesi, öz kaynaklarıyla aldığı 2 yeni aracı filosuna kattı. Belediye müdürlüklerinde çalışmak üzere alınan hizmet araçları belediye binası önünde sergilendi.

Avanos Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

Daha yaşanılabilir bir ilçe oluşturma azmiyle, göreve geldiği günden bu zamana kadar Avanos’un gelişimi için çalışmalar yapan Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, hizmetlerin daha hızlı ve verimli olması adına belediye öz kaynaklarıyla aldığı yeni araçları belediye bünyesine kattı.

Avanos’un alt ve üst yapısında kullanılmak üzere alınan araçlar halkın hizmetinde kullanılmaya başlandı. Temizlik İşlerinde kullanılmak üzere Massey Ferguson marka traktör ve su işlerinde kullanılmak üzere Ford Transit marka minibüs vatandaşlara hizmet etmeye başladı.

Belediye imkânlarını en iyi ve verimli şekilde kullanarak Avanos’a en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalar yaptıklarını belirten Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, “Avanos Belediyesi olarak tasarruflu bir plan çerçevesinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Belediye ailesi olarak çalışma arkadaşlarımızla özverili bir şekilde Avanos’un gelişimi için çalışıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER