Avanos Belediyesi temizlik çalışmalarına devam ediyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs salgınına karşı önlemlerini sıklaştıran Avanos Belediyesi Temizlik ve Çevre Koruma Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelindeki okullarda ve camilerde dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor.

Avanos Belediyesi temizlik çalışmalarına devam ediyor

Avanos Belediyesi olarak her türlü önlemi aldıklarını ve halkın sağlığını her şeyden çok önemsediklerini belirten Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, "Dezenfeksiyon çalışmalarımız okullarımızın ardından ilçemizdeki camilerimizde de devam ediyor." dedi.

Ortak kullanım alanları ilaçlanıyor

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, "Çin'in Vuhan eyaletinden yayılan, neredeyse tüm dünyayı etkiler hale gelerek ölümcül vakalara yol açan, ne yazık ki ülkemizde de rastlanan Corona Virüse (Covid-19) karşı ilçemizde dezenfeksiyon çalışmaları sürüyor. Çalışmalar kapsamında, ilçemizdeki okullarımızda ve camilerimizde de dezenfeksiyon çalışmalarımız devam ediyor. Söz konusu virüse karşı ortak kullanım alanlarının dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra bireysel tedbirler de çok büyük önem arz etmektedir. Kişisel temizliğe büyük önem veren vatandaşlarımızın, bu süreçte daha hassas bir şekilde davranmasını istiyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100