Avanos’ta sonbahar temizliği

Avanos Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelindeki yeşil alanlarda sonbahar temizliği çalışması başlattı.

Avanos’ta sonbahar temizliği

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde ağaç dipleri, yol ve kaldırım kenarlarındaki yabani otların temizlenmesi için çalışma başlattı.

banner116
Çalışma hakkında bilgi veren Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, “İlçemizin çehresini değiştirecek, görünümünü güzelleştirecek, cadde ve sokaklarımızı rahatlatacak çalışmalar yapıyoruz, bu kapsamda ilçe genelindeki yeşil alanlarda kapsamlı bir Sonbahar temizliği çalışması başlattık, boyları uzayarak görüntü kirliliği oluşturan yabani otları temizliyoruz. Yol kenarlarında, bordür diplerinde ve kaldırım kenarlarındaki yabani otları biçiyoruz. Bu çalışma ile bir yandan yangın riskini bir yandan da görüntü kirliliğini ortadan kaldırmış oluyoruz. Sokaklarımızın düzeni ve temizliği, vatandaşlarımızın rahatı için tüm ekiplerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Tüm mesai arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER