Avanos’ta "Tiyatro Günleri" etkinliği düzenlendi

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün “Tiyatro Günleri” etkinlikleri kapsamında Amfi Tiyatrosunda Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu tarafından “İnce Memed” ve “Temiz Dişler Ülkesi” oyunu dergilendi.

Avanos’ta "Tiyatro Günleri" etkinliği düzenlendi

Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosunun Hazırladığı “İnce Memed” Tiyatro Oyunu Beğiniyle İzlendi

Yaşar Kemal’in yazdığı Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu’nun hazırladığı” “İnce Memed” isimli tiyatro oyunu Avanos Belediyesi Amfi Tiyatrosunda sergilendi.

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün “Tiyatro Günleri” etkinlikleri kapsamında sergilenen tiyatro oyunu Kalabalık katılımcı kitlesi olan gösteri vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni topladı.

Oyunun ardından vatandaşlar beğenisini uzun süre ayakta alkışlayarak gösterdi.

Belediye Başkan Vekili Hakan Serkan Şahin, Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosuna Avanos’ta sergiledikleri “İnce Memed” oyunu için teşekkür etti.

Temiz Dişler Ülkesi Çocuk Tiyatro Oyunu Sergilendi

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen tiyatro etkinlikleri kapsamında “Temiz Dişler Ülkesi” oyunu Amfi Tiyatroda sergilendi.

Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu oyuncuları tarafından sergilenen oyunda çocuklar hem eğlenme hem de öğrenme şansı buldu.

Etkinlik sonunda çocuklara diş fırçası ve macunu hediye edildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">