Başkan İbaş ekiplere baklava ikram etti

Avanos Belediyesi ekipleri ulaşımda herhangi bir problem oluşmaması için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Başkan İbaş ekiplere baklava ikram etti

Buzlanma riski olan yollar ile kaldırımlarda temizleme çalışmalarının gece ve gündüz devam ettiğini ifade eden Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, “Her mevsimi ayrı güzel olan Avanos’ta vatandaşlarımızın kış günlerinde de huzurlu ve rahat şekilde yaşaması için meteoroloji verilerini takip ederek gerekli önlemleri aldık.” dedi.

İbaş, “Karla mücadelenin daha etkin bir şekilde yürütülmesi için öncelikle başkan yardımcımız ve birim müdürlerimizle yaptığımız toplantımızda karla mücadele ekiplerini belirleyerek görevlendirdik. İlçe merkezinde ekiplerimiz, ana yollar, cadde ve sokaklarda kar temizleme, yol açma ve tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Fen İşleri, Park Bahçeler, Çevre ve Temizlik Müdürlüğü personellerimiz ve araç parkurumuzdaki iş makinelerimiz ve greyderler ile halkımızın hizmetindeyiz. Ekiplerimiz gece gündüz demeden büyük bir özveri ve gayretle çalışıyorlar, vatandaşlarımızın günlük yaşantısına aksaklıklar vermemek için çalışmalarımız aralıksız sürecektir.” diye konuştu.

 Başkanı İbaş, kar temizleme çalışması yapan ekiplere baklava ikram etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER