"2000 Evler Mahallesi’nin tüm sorunları çözülecek"

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 2000 Evler Mahallesi’nin etap etap cadde ve sokaklarının sorunlarını çözeceklerini belirterek, “Altyapısı problemli, asfaltı olmayan cadde ve sokak kalmayacak” dedi.

"2000 Evler Mahallesi’nin tüm sorunları çözülecek"

Belediye Başkanı Rasim Arı, Cuma namazı sonrasında 2000 Evler Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Pazar yeri çevresindeki cadde ve sokakları gezerek mahalle sakinleri ile sohbet eden Arı, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Mahallenin sorunlarının hepsini tespit ettiklerini ve gerek altyapı gerekse üstyapı problemlerinin çözüme kavuşturulması için gerekli çalışma programını yaptıklarını söyleyen Arı, “Tıpkı diğer mahallelerimizin olduğu gibi 2000 Evler Mahallemizin de tüm sorunlarına hakimiz. Bunun için çalışma programımızı yaptık. Girilmedik cadde ve sokak bırakmayacağız. Etap etap hem altyapı hem de üstyapı problemlerini çözeceğiz.” dedi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yenileme çalışmaları tamamlanan Merkez Parkı da gezen Arı, oyun grupları, çocuk parkı, süs havuzu ve yürüyüş yolları yenilenen parkın mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 15:10
banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı ömer avcı
Hacı ömer avcı - 9 ay Önce

Sevgili başkanım rasim arı 40 sok lada bir ilgilene bilirsen seviniriz şimdiden teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle Allaha emanet olun

SIRADAKİ HABER