Acıgöl Belediye Başkanı Ertaş'dan Başkan Arı'ya hayırlı olsun ziyareti

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, beraberindeki Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Acıgöl Belediye Başkanı Ertaş'dan Başkan Arı'ya hayırlı olsun ziyareti

Ziyarette konuşan, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Nevşehir Belediye Başkanı Arı’nın görevde bulunduğu süre içerisinde Nevşehir’e çok büyük kazanımlar sağlayacağına inandığını söyledi. Arı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Ertaş,  ziyaretin anısına kendisine Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.

Başkan Rasim Arı ise, Kuran-ı Kerim ve  Türk Bayrağını  her daim rehber edindiklerini dile getirerek; “Her daim bu iki kutsalımızı rehber edineceğiz. İnşallah çok kısa zamanda sırtımızı hak ve halka dayamak suretiyle hak ve hukukla birlikte hemşerilerimize nasıl hizmet edilir, bunu şehrimizin her bir ferdi görecek. Bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.” diye konuştu.

Arı, daha sonra Acıgöl ilçesinde yeniden Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı Ercan Ertaş’ı ve Meclis üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER