Arı; “Bu şehir için birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermeyeceğiz”

Nevşehir Belediyesi ile İl Özel İdaresi işbirliğinde asfalt çalışmaları süren Mehmet Akif Ersoy ile şehir merkezi alternatif yolunda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Rasim Arı, “Bu şehre hizmet için birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermeyeceğiz. Tüm gücümüzle halkımıza hizmet için çaba göstereceğiz.” dedi.

Arı; “Bu şehir için birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermeyeceğiz”

Belediye Başkanı Rasim Arı, yapım çalışmaları süren ve Kurban Bayramı öncesinde trafiğe açılması planlanan Nevşehir Kalesi yanındaki Mehmet Akif Ersoy Mahallesi-şehir merkezi bağlantı yolunda incelemelerde bulundu. Beraberindeki başkan yardımcıları ile birlikte bir süre çalışmaları izleyen Başkan Rasim Arı, şehir içi trafiğini önemli ölçüde rahatlatacağı düşünülen yolun yapımındaki katkılardan dolayı Vali İlhami Aktaş, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ile İl Özel İdare yetkililerine teşekkür etti.

Nevşehir’e hizmet etmek için şehirdeki tüm kadroların seferber olduğunu ve gerçekleştirilen güç birliği ile Nevşehir halkının önemli hizmetler aldığını vurgulayan Arı, “Bu kadim şehre hizmet etmek için valimiz, milletvekillerimiz, AK kadrolarımız ve tüm kuruluşlarımız ile birlikte ile yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Birlikte bu şehre hizmet etmek istiyoruz. Bu şehir için birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermeyerek hedeflerimize yürüyeceğiz. Bu şehir çok güzel hizmetlere layık ve biz bunu gerçekleştirmek istiyoruz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">