Başkan Arı, bayram öncesi gece mesaisindeki personeli ile bayramlaşarak tatlı ikramında bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Kurban Bayramı öncesinde Mustafa Parmaksız Caddesindeki altyapı ve üst yapı çalışmalarında görev yapan belediye çalışanlarını gece mesailerinde ziyaret etti.

Başkan Arı, bayram öncesi gece mesaisindeki personeli ile bayramlaşarak tatlı ikramında bulundu

Özverili çalışmalarından dolayı kutladığı işçilere baklava ikramında bulunan Arı, çalışanlara aileleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Belediye Başkanı Rasim Arı, Kurban Bayramı öncesinde Mustafa Parmaksız Caddesi’nde yoğun bir şekilde mesailerini sürdüren Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerini ziyaret etti. Beraberindeki başkan yardımcıları ile birlikte bir süre buradaki çalışmaları gözlemleyerek birim müdürlerinden bilgi alan Arı, daha sonra belediye personelleri ile bir süre sohbet etti.

Çalışanlarına baklava ikramında bulunan Arı, özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti. Göreve geldiği ilk günden itibaren Nevşehir halkına hak ettiği hizmetleri sunabilmek için yoğun bir çalışma temposu içerisine girdiklerini ifade eden Arı, personellerinin de gayretleri ile şehre önemli hizmetler kazandırdıklarını söyledi.

Nevşehir Belediyesi olarak büyük bir aile olduklarını ve bu ailenin gece gündüz demeden, büyük bir gayret ve özveri ile şehre hizmet etmek için çaba gösterdiğini vurgulayan Arı, “Biz tüm çalışanlarımız ile birlikte bu şehre hizmet etmeye devam edeceğiz. Bayram öncesinde gecenin bu saatinde halkımızın huzurlu bir bayram geçirmeleri için çalışan personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER