Başkan Arı, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ile birlikte hem belediye ekiplerinin gerçekleştirdikleri çalışmaları denetliyor hem de vatandaşların kendisine ilettikleri sorunlara yerinde çözüm üretiyor.

Başkan Arı, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Belediye Başkanı Rasim Arı, Mehmet Akif Ersoy ve Bektik Mahallelerinde incelemelerde bulundu. Gittiği yerlerde mahalle sakinlerinin sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaşan Başkan Arı, vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinleyen Arı, kendisine iletilen çeşitli talepler ve şikâyetlerin çözümü noktasında da beraberindeki başkan yardımcıları aracılığıyla birim müdürlerini harekete geçirdi.

Belediye hizmetlerine ilişkin vatandaşların görüş ve önerilerine her zaman büyük önem verdiklerini ifade eden Arı, “Mümkün olan her fırsatta vatandaşlarımızla buluşmaya gayret ediyoruz. Bugüne kadar şehrimize ne yaptıysak vatandaşlarımızla birlikte yaptık, birlikte başardık. Bundan sonra da aynı anlayışla, aynı azim ve heyecanla çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Mahalle ziyaretlerinin sorunların yerinde tespiti açısından da son derece verimli geçtiğini kaydeden Arı, gittiği mahalleler de kendisine iletilen taleplerin de gerçekleştirilmesi için çaba gösterdiklerini söyledi.

Arı, ”Nevşehir Belediyesi olarak tüm mahallelerimizdeki sorunlara hakimiz. Belli bir çalışma programı kapsamında hepsini çözüme kavuşturacağız.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER