Başkan Rasim Arı'dan çalışma alanlarına gece denetimi

Belediye ekiplerinin gece çalışmalarını denetleyen Belediye Başkanı Rasim Arı, Mustafa Parmaksız Caddesinde incelemelerde bulundu.

Başkan Rasim Arı'dan çalışma alanlarına gece denetimi

Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından Mustafa Parmaksız Caddesinde gerçekleştirilen altyapı ve üst yapı çalışmalarını inceledi. Arı, burada ilgili birim müdürlerinden çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Çalışmalarda görev alan belediye personelleri ile de sohbet ederek işlerinde kolaylıklar dileyen Arı, personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Belediye personellerinin yoğun mesai ile sürdürdükleri çalışmaların kısa sürede tamamlanması için büyük gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Arı, "Lale Caddemizin 1. Ve 2. Etabı ile birlikte Saatçi Hoca Caddesi’ndeki altyapı ve üstyapı çalışmaları sona erdi. Şimdi tüm gayretimizle Mustafa Parmaksız Caddesini modern altyapı ve üst yapıya kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu caddemizdeki 1950'li yıllardan kalan içme suyu hattımızı tamamen yenileyerek bunun yanı sıra burada bulunmayan yağmur suyu hattımızı da çekiyoruz. Şimdi bir yandan yaya kaldırımlarını yaparken bir yandan da sıcak asfalt öncesinde zemin çalışması yapıyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">