Belediye Başkanı Arı Sümer Mahallesi’nde

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, ‘Temiz Şehir Nevşehir’ sloganıyla mahallelerde başlatılan temizlik kampanyası ve hizmet seferberliği kapsamında Sümer Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Kullandığı iş makinesi ile cadde ve sokakları süpüren Başkan Arı, gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Arı Sümer Mahallesi’nde

Belediye Başkanı Rasim Arı, Sümer Mahallesi’nde belediye ekiplerince gerçekleştirilen temizlik, altyapı ve üstyapı çalışmalarını inceledi.

Çok sayıda belediye personeli ve iş makinesinin katılımı ile yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Arı, bir süre kullandığı vakumlu süpürge aracı ile mahalle içerisindeki temizlik çalışmalarına katıldı.

Mahalle sakinleri ile de görüşerek talep ve önerilerini dinleyen Arı, mahallenin tespit edilen tüm sorunlarının ek kısa sürede çözüme kavuşturulacağını söyledi.

Geçtiğimiz yıl başlatılan uygulama ile gittikleri mahallelerde tüm belediye birimlerini seferber ettiklerini ve bir yandan temizlik çalışması yaparken bir yandan da mahallenin çeşitli altyapı ve üstyapı problemlerinin çözüme kavuşturulduğunu söyleyen Arı, “Her mahallemize sırasıyla giriyoruz. Her bir mahallenin ne eksiği varsa gidereceğiz. Bu sadece temizlik hamlesi değil bir kucaklaşma seferberliğidir. Geldiğimiz mahallelerde tüm ekiplerimiz olacak. Başkan yardımcılarımız, temizlik işleri, fen işleri, itfaiye, destek hizmetleri, park ve bahçeler, aile müdürlüğümüz hepsi mahallede olacak. Yani tüm müdürlerimiz ile seferberlik ilan ediyoruz. Oradaki fiziksel ihtiyaçları gidereceğiz. Yolunda bozukluk varsa tamir edeceğiz, suyunda problem varsa onu tamir edeceğiz. Yani mahallenin tüm ihtiyaçlarını gidereceğiz. “ dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER