Belediye Başkanı Savran’a ziyaretler

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’a çeşitli sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve vatandaşlar ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Savran’a ziyaretler

Nevşehir Belediye Meclisi’nin geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği olağanüstü toplantısında Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Savran, bugün de çeşitli sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşları konuk ederek tebrikleri kabul etti.

İlk olarak Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve beraberindeki meslek odası başkanları ile bir araya gelen Başkan Savran, konuklarıyla bir süre sohbet etti.

Esnafların bir şehir için ne derece önemli olduğunun bilincinden hareketle bundan sonraki süreçte de esnaflarla birlikte yürümeye devam edeceklerini kaydeden Savran, ziyaret nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

Birlik Başkanı Pınarbaşı da, Savran’a yeni görevinde başarı diledi.

“ÇAT BELEDİYE BAŞKANI, STK TEMSİLCİLERİ VE VATANDAŞLARDAN ZİYARET”

Belediye Başkanı Savran’ı ziyaret edenler arasında STK temsilcileri, iş insanları, belediye başkanları ve vatandaşlar da vardı.

Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk, Anadolu Sıcak Hava Balon İşletmecileri Derneği Başkanı Teyfik Ölmez ve Türkiye'nin ilk yerli sıcak hava balon üreticisi Pasha Balon Üretim A.Ş Başkanı Mehmet Halis Aydoğan ile vatandaşların tebriklerini kabul eden Savran, iyi dilekleri için teşekkür etti.

Savran, bundan sonraki süreçte Nevşehir’e arzulanan hizmetlerin kazandırılmasında toplumun tüm kesimlerinin desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek el ele vererek Nevşehir’e önemli hizmetler kazandıracaklarını vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER