Emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergisi ödemeleri için son gün 30 Kasım

Emlak, çevre temizlik ve ilan ve reklam vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerin 2021 yılı ikinci taksit son ödeme günü 30 Kasım Salı olarak açıklandı.

Emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergisi ödemeleri için son gün 30 Kasım

Her yıl Mayıs ve Kasım aylarında olmak üzere 2 eşit taksitte ödenen konut ve işyerlerine ait emlak ve çevre temizlik vergisi ile işyerlerine ait ilan ve reklam vergisi 2021 yılı ikinci taksit ödemeleri 30 Kasım Salı günü mesai bitimine kadar yapılabilecek.

Mükellefler ödemelerini TC kimlik numarası veya sicil numarası ile Nevşehir Belediyesi hizmet binası ve 2000 Evler Mahallesi’nde bulunan belediye veznelerine nakit veya kredi kartı ile yapabilecekleri gibi dileyenler belediye veznelerine gelmeden internet üzerinden de e-belediye ve Nevşehir Belediyesi mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirebilecek.

Emlak, çevre temizlik ile ilan ve reklam vergilerini ödemeyenlerin borçlu duruma düşecekleri ve gecikme zammı ile karşılaşacakları uyarısında bulunan belediye yetkilileri, vatandaşlara vergilerini belirtilen tarihi geçirmeden ödemeleri konusunda uyarıda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER