Emlak, çevre temizlik ve ilan vergisi ödemeleri için son gün

Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin ikinci taksitleri için ödeme süresi bugün sona eriyor. Belediye vezneleri vatandaşların mağduriyet yaşamaması için saat 18.00’a kadar açık kalacak.

Emlak, çevre temizlik ve ilan vergisi ödemeleri için son gün

Nevşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin 2. Taksit ödeme süresinin bugün sona erdiği hatırlatıldı.

Vatandaşlar ödemelerini TC kimlik numarası veya mükellef sicil numarası ile Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası ve 2000 Evler Mahallesi’nde bulunan belediye veznelerine nakit veya kredi kartı ile yapabilecekleri gibi https://ebelediye.nevsehir.bel.tr/ebelediye/ adresi üzerinden de online olarak da gerçekleştirebilecek.

Son ödeme gününde COVİD-19 tedbirleri kapsamında veznelerde yoğunluk oluşmaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için belediye vezneleri akşam saat 18.00’a kadar hizmet verecek.

Saat 18.00’dan sonra da ödeme sırasında vatandaş bulunması durumunda vezneler ödeme işlemleri tamamlanıncaya kadar açık tutulacak.

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hangi hizmetin vergisi
Hangi hizmetin vergisi - 9 ay Önce

Devleti temsil eden yetkililer olarak biraz utanın, verdiğiniz hangi hizmetin vergisi bu. 15 temmuz da 500 bin TL lik evde oturuyorum, haftada en az 2 gün su akmıyor, bugün afedersiniz banyoya girdim banyoda köpüklü kaldım su kesildi. Yollar derseniz köstebek yuvası. Bir hizmet gelecek en basit bir yol yapılacak belediye işçileri 1 saat lik işi 3 günde yapıyor. İnsan vergi duyurusu yaparken biraz ar duyar hicab eder.

SIRADAKİ HABER