KYD’den Başkan Yardımcısı Feralan’a ziyaret

Kapadokya Yazarlar Derneği (KYD) Yönetim Kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Furkan Feralan’ı ziyaret etti.

KYD’den Başkan Yardımcısı Feralan’a ziyaret

KYD Başkanı Dr. Harun Çolak, Başkan Yardımcısı İsrafil Baran, Genel Sekreter Yardımcısı Osman Aytekin ve Sayman İsmail Hilal, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Furkan Feralan’ı makamında ziyaret etti.

KYD Başkanı Çolak, dernek olarak amaçlarının farklı türlerde eserler veren yazarları bir araya getirerek meslekî dayanışmayı sağlamak ve geliştirmek olduğunu ifade etti.

İlerleyen dönemde gerçekleştirecekleri proje ve etkinliklere ilişkin bilgi veren Başkan Çolak, “Kültür, sanat ve edebiyat alanındaki tüm çalışmalarda Nevşehir Belediyesi ile işbirliğine hazırız.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Feralan, Nevşehir Belediyesi olarak kültür, sanat ve edebiyat çalışmaları her daim desteklediklerini belirterek, “Kapadokya Yazarlar Derneği ile işbirliğine hazırız. Birlikte güzel çalışmalar yapacağız.” dedi.

KYD Yönetim Kurulu üyeleri ve Feralan, şehirde yapılabilecek edebiyat etkinlikleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER