Nevşehir Belediyesi ailesi bayramlaştı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Kurban Bayramı öncesi belediye personelleri ile bayramlaştı.

Nevşehir Belediyesi ailesi bayramlaştı

Gerçekleştirilen bayramlaşma programına Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen bayramlaşmada Belediye personeliyle tek tek el sıkışan Başkan Arı, tüm çalışanlarının Kurban Bayramını kutladı. Belediye olarak büyük bir aile olduklarının altını çizen Arı, bir bayrama daha kavuşmanın huzurunu ve coşkusunu yaşadıklarını dile getirdi.

Kurban Bayramı süresince vatandaşların ve tatilcilerin hiçbir sıkıntıyla karşılaşmaması için Nevşehir Belediyesi’nin tüm birimlerinin yoğun bir mesai harcadıklarını ve bayram süresince görevde olacak nöbetçi personellerin çalışmalarını sürdüreceğini kaydeden Arı, özverili çalışmalarından dolayı personellerini tebrik etti.

Arı, “Belediye de çalışmak bizlere büyük sorumluluklar yüklüyor. Şehrimize değer katacak projeleri hayata geçirirken Nevşehir halkına hizmet etmek için gece gündüz demeden büyük bir fedakarlıkla çalışıyoruz. Sizler bizim sahadaki gözümüz kulağımızsınız. Sahadaki çalışmalarımızı sizlerle birlikte çalışarak sonuçlandırıyoruz. Kıymetinizin farkındayız. Sizler ne kadar iyi çalışılıp başarılı olursanız biz de o kadar başarılı oluyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra ki dönemde de bu kadim şehre hizmet etmek için tüm gayretinizle çalışacağınızdan hiç şüphem yok. Diğer günlerimizin bayramlarımız kadar güzel geçmesini temenni ediyorum. Hepinize başarılar diliyor, ailelerinize selam ve sevgilerimi sunuyorum. Allah ağzımızın tadını bozmasın. Hepinizin bayramı mübarek olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Arı, vatandaşlarla bayramlaştı

Nevşehir Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma töreninde Belediye Başkanı Rasim Arı, hemşehrileri ile bayramlaştı.

Nevşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen bayramlaşma törenine Belediye Başkanı Rasim Arı, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, parti yöneticileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Bayramlaşmak üzere belediyeye gelen vatandaşları karşılayan Belediye Başkanı Rasim Arı, misafirleri ile tek tek ilgilenerek bayramlarını tebrik etti.

Arı, aileleriyle birlikte belediyeye gelen çocuklara ise çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek Arı’ya teşekkür etti.

Başkan Arı bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, şehrin bir ve beraber olduğu müddetçe aşamayacağı hiçbir sorunun olamayacağı vurguladı. Nevşehir’i marka şehir yapmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Arı, “Bu şehrin güzelleştiğine hep birlikte şahitlik ediyorsunuz ve etmeye devam edeceksiniz. Biz sadece gönül köprüleri kurmayacağız. Bu şehri yeniden imar ve inşa edeceğiz.” diye konuştu.

Tüm Nevşehir halkının KurbanBayramı’nı kutlayan Başkan Arı, vatandaşların mutlu ve huzurlu bayram geçirmeleri için belediye olarak tüm tedbirleri aldıklarını vurguladı.

Arı, “Nevşehir Belediyesi olarak hemşehrilerimizin ve tatilini geçirmek üzere kentimize gelen misafirlerimizin huzurlu bir bayram yaşayabilmeleri adına da gerekli tüm önlemlerimizi aldık.  Tüm gayretimiz ve dileğimiz Nevşehir’de bayramın huzur, mutluluk ve güven içerisinde geçmesidir. Sevgili hemşerilerimin Kurban Bayramını kutluyorum ve bayramın tüm İslam alemine sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu güzel günler getirmesini diliyorum. “ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 23:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER