Palandöken, Birlik Başkanlığını ziyaret etti

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığını (NESOB) ziyaret ederek Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ile bir süre görüştü.

Palandöken, Birlik Başkanlığını ziyaret etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız ve Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Palandöken daha sonra oda başkanlarıyla bir araya geldi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlediği Nevşehir Esnaf Buluşmasına katılan TESK Başkanı Bendevi Palandöken, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığını ziyaret etti.

Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ile de bir süre görüşen Palandöken, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’in de hazır bulunduğu ziyarette NESOB’a bağlı oda başkanlarıyla da bir toplantı düzenledi ve sorunları ve istekleri dinledi.

Palandöken, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi ve iletilen sorunların en yakın takipçisi olacaklarını kaydetti.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen daha sonra Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken’e ziyaretin anısına anfora takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER