Savran; “Elbirliği ile şehrimize hak ettiği hizmetleri sunacağız”

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Ramazan ayı süresince ve tam kapanma döneminde büyük bir özveri ile çalışan belediye personellerine teşekkür ederek Ramazan bayramlarını kutladı.

Savran; “Elbirliği ile şehrimize hak ettiği hizmetleri sunacağız”

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, orucunu Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde peyzaj çalışmalarında görev alan belediye personelleri ile birlikte açtı.

İftar öncesinde eşi Nejla Savran ile birlikte çalışanlarla bir süre sohbet eden Başkan Savran, özellikle insanların evlerinde olduğu tam kapanma döneminde belediye hizmetlerinin aksamaması için gece gündüz demeden kentin birçok noktasında canla başla çalışan personellere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Savran, “Nevşehir Belediyesi çatısı altında bu zor günlerde hep birlikte bu ailenin birer ferdi olarak şehrimiz için hep ‘daha iyiyi, daha güzeli nasıl yapabiliriz?’ diye bir çaba içinde olduk. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Bundan sonrada elbirliği ile şehrimize hak ettiği hizmetleri sunacağımızdan şüphem yok. Şimdiden hepinizin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, aileleriniz ile birlikte sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER