Show diyorsanız SHOW BÖYLE YAPILIR !

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’dan canlı yayında önemli açıklamalar.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, katıldığı canlı yayın programında son zamanlarda kendisi hakkında dillendirilen ve gündeme getirilen şov yapıyor iddialarına; “Evet şov yapıyoruz, ama şovun kralını hizmetlerimizle yapıyoruz. Şov hizmetle yapılır, o şovu da yapmaya devam edeceğiz. Çünkü şov yaparak biz bu şehri büyülteceğiz, şov yaparak bu şehrin hak ettiği hizmetleri getireceğiz.” diyerek cevap verdi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, katıldığı canlı yayın programında, kentsel dönüşümden yeni stadyum projesine, Nevşehir Kalesi etrafının turizme açılmasından katlı otoparklara birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

“Biz bu işin delisi ve bu şehre sevdalıyız.” diyen Arı, canlı yayında vatandaşların yönelttiği soruları da içtenlikle cevapladı.

Belediye Başkanı Rasim Arı’nın gelenek haline getirdiği "Halk Günleri" buluşması bu kez sosyal medya platformunda yaptı.

Bir süre önce Nevşehir Belediyesi tarafından kurulan ve test yayınlarına başlayan tvnev stüdyolarından gerçekleştirilen canlı yayında vatandaşlarla buluşan Arı, göreve geldiği günden bu yana şehirde gerçekleştirilen ve yapılacak olan projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

tvnev’in Facebook ve Youtube hesaplarının yanı sıra Başkan Arı’nın sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanan programda vatandaşların yönelttiği soruları da cevaplandıran Arı, birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Nevşehirlilere seçimden önce şehirde fiziksel ve zihniyet değişimini vaat ettiğini ve klasik belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra şehre değer katacak, şehri bir üst lige taşıyacak önemli projeleri hayata geçirdiğini belirten Arı, kentsel dönüşüm projelerinden yeni stadyum projesine, Nevşehir Kalesi etrafının ne zaman turizme açılacağından altyapı ve üst yapı projelerine, katlı otoparklardan alternatif yollara kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER