Balcı işçilere elbise ve ayakkabı dağıttı

Derinkuyu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde Hizmet Alımıyla çalıştırılan işçilere elbise ve ayakkabı dağıtıldı.

Balcı işçilere elbise ve ayakkabı dağıttı

 

Belediye Hizmet Binasında, kıyafet dağıtımında işçilerle bir araya gelen Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, işçilerin sorunlarını ve çalışmalar ile ilgili sıkıntılarını dinledi.

Burada açıklamalarda bulunan Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, “Belediye işçilerinin zor şartlar altında çalışmasına rağmen, alın teriyle ekmek parası kazandıklarını belirterek, Belediye hizmet alımını alan firma olan Emin Temizlik şirketi tarafından sağlanan elbiseleri ve ayakkabıları işçilerimize dağıttık. Amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet vermektir, yapacağımız çalışmalar ile ilçemizin daha temiz ve modern bir şehir olması için gereken çabayı gösteriyoruz. Amacımız hem halkımızın hem de çalışanlarımızın huzurlu bir hayat sürmelerini sağlamaktır. Hizmetlerimizi yaparken en büyük gücümüz olan çalışanlarımıza imkanlar dahilinde destek olmaya devam edeceğiz. Ayrıca kıyafetler konusunda bizlere destek olan temizlik Emin Temizlik şirketine teşekkür ederiz” dedi.

Elbiselerini ve ayakkabılarını alan işçiler, Başkan Ahmet Balcı´ya teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner2

banner3