Başkan Çavdar rekor kırdı

Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Nevşehir’de belediye başkanı olarak en fazla görev yapan isimlerin başında geliyor.

Başkan Çavdar rekor kırdı

Yerel seçimlerle birlikte yeniden başkanlığa seçilen ve 5. Dönemine giren Çavdar, kendisine destek veren kasaba halkına teşekkür etti.

Çavdar, “Saygıdeğer Yazıhüyüklü hemşerilerim. Değerli Beyefendi Kardeşlerim. Kıymetli Hanımefendi kardeşlerim. Sevgili Gençler. Bana sahip çıkan 7’den 70’e Güzel Kasabamızın Güzel İnsanları. Beni tekrar bağrınıza bastınız. Hepinizle Ne kadar gurur duysam azdır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada siz değerli halkıma yarın sabahtan itibaren hizmetlerimizin devamı için yollara düşme günüdür. Sorumluluklarımız çok daha artmıştır. 5. Dönemde teveccüh gören Cengiz Çavdar ve ekibinin sorumluluğu kadar, hassasiyeti de kat be kat artmıştır. Biz üzerimizde zaten bir emanet taşıyorduk ama bu emanetin ağırlığı daha da artmıştır. Bu günden itibaren tüm belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla tüm teşkilatımızla bütün belediye personelimizle; bilesiniz ki çok daha büyük bir hassasiyetle çalışacağız. Kibirden zaten sakınıyorduk. Gururu ve böbürlenmeyi hiçbir zaman kapımızdan içeri almadık, bundan sonrada bu konuda daha hassas olacağız. Tevazu bizim şiarımızdır. Bundan sonra da tevazuda toprak gibi olmaya daha da fazla özen göstereceğiz. Kıymetli Yazıhüyüklü Hemşerilerim. Sizlerden özel isteğimdir. Seçim sevincimizi kimseyi rencide etmeden bize yakışacak şekilde, konu komşuyu kırmadan içimizde yaşayalım. Birliğimizi ve beraberliğimizi zedeleyici hiçbir kusurda bulunmayalım. Seçim sürecinde olduğu gibi Birlik ve Beraberliğimize zarar getirmeyelim. Ayrıca seçim sürecindeki Örnek davranışlarımızı seçim sonrasında da devam ettirerek; Kasabamızda hiç seçim olmamış gibi 1 Nisan sabahından itibaren Barış ve huzur ortamında çalışmalarımıza devam edelim İnşallah. Hepimizin bildiği gibi; Biz bu millete efendi olmaya değil, Hizmetkâr olmaya geldik. Seçimlerdeki üstün başarımızda bizleri yalnız bırakmayan ve başarılarımıza katkı sağlayan Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma bana oy vermiş Değerli seçmenlerime, Partili partisiz herkese, her kesime bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm kardeşlerime Belediye Başkan adayı arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum. Tüm Kasaba Halkımızdan Allah Binlerce kez razı olsun” ifadelerinde bulundu.

MHA

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER