Derinkuyu’da Mehmetçiğe destek konvoyu düzenlenecek

Derinkuyu Ülkü Ocakları Başkanı Onur Karataş ve yönetimi tarafından Barış Pınarı Harekatına destek için ilçede konvoy düzenlenecek.

Derinkuyu’da Mehmetçiğe destek konvoyu düzenlenecek

Derinkuyu tek yumruk olacak

Derinkuyu’da yüzlerce genci bünyesinde barındıran Ülkü Ocakları ilçede faaliyetlerine dur durak vermeden devam ediyor. Yaptığı başarılı çalışmalar ile de Derinkuyu halkının gönlünde taht kurmuş Onur Karataş, Sınır ötesinde vatanının birlik ve bütünlüğünü savunan Türk Ordusu için şimdi ilçeyi tek yumruk olmaya davet ederek, bugün saat 17.00’da pazar yerinde başlayacak olan konvoya davet ediyor.

Derinkuyu insanı mert, vatanına, milletine bağlı, vatan ve milletine hassasiyet gösteren insanlar olduğunu ifade eden Derinkuyu Ülkü Ocakları Başkanı Onur Karataş, “Fırat’ın Doğusunda adaleti, mazlumu savunmak için Kahraman Türk Ordumuz sınır ötesinde Barış Pınarı adı verilen bir hareketi icra etmektedir. Biz Derinkuyu halkı olarak Mehmetçiğimize destek vermek için bugün saat 17.00’da ilçemiz Pazar yerinde yaşlısı genci, büyüğü küçüğü herkes bir çatı altında birleşerek araç konvoyu düzenleyeceğiz. Derinkuyu Ülkü Ocaklarının bu etkinliğine ilçe halkımız davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER