Özdemir, Derinkuyu ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ve Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar’ı ettikten sonra ilçede bulunan tesislerde incelemelerde bulundu.

Özdemir, Derinkuyu ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu

Özdemir’den Derinkuyu Kaymakamı Kumcu’ya ziyaret

Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhsin Özdemir’i, makamında kabul etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, görevinde başarılar diledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ise; kendilerini kabullerinden dolayı Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu'ya teşekkürlerini iletti.

Özdemir’den Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy’a ziyaret

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhsin Özdemir’i, makamında kabul etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, görevinde başarılar diledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ise; kendilerini kabullerinden dolayı Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'a teşekkürlerini iletti.

Özdemir’den Yazıhüyük Belediye Başkanı Çavdar’a ziyaret

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhsin Özdemir’i, makamında kabul etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, görevinde başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Yazıhüyük'te yapılması planlanan çim saha projesini yerinde incelediler.

İncelemenin ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir projenin takipçisi olacağını belirterek, Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar 'a teşekkürlerini iletti.

Özdemir, Derinkuyu'da incelemelerde bulundu

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, spor müsabakalarının yapıldığı Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi Spor Salonunu ve Çim Saha'yı ziyaret etti.

Derinkuyu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İsa Demir ve Şube Müdürleri ile birlikte spor salonunu ve çim sahayı yerinde inceleyen Özdemir, çim sahaya yapılması düşünülen soyunma odaları projesi ile ilgili incelemede bulundu.

Daha sonra Suvermez çim sahasında incelemelerde bulunan Özdemir, özverili çalışmalarından dolayı Suvermez Kale Spor Kulübü başkanı ve yönetimine teşekkürlerini ileterek ilçeden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER