Altın yüreklilerden kardeş okula kitap yardımı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrenci kurulu ve Altın Yürekliler komisyonun kararı ile birlikte kardeş okul olan Merkez Cumhuriyet İlkokulunun yeni açılan kütüphanesine kitap yardımında bulunuldu.

Altın yüreklilerden kardeş okula kitap yardımı

Altınyıldız’dan yapılan açıklamaya göre, İlköğretim Kurumu öğrenci meclisi sosyal sorumlulukları kapsamında kardeş okul olan Cumhuriyet İlkokulunun yeni açılan kütüphanesine kitap yardımda bulunuldu.

Okul Müdürü Mehmet Eravcı ve Kurum Müdür Yardımcısı Ahmet Ünal, öğretmen ve 3.sınıf öğrencilerinden oluşan ekip kardeş okulun kitaplarını hep birlikte teslim etti.

Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Kubilay Özdil, “Yıllardır kardeş okulumuz olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu her zaman olduğu gibi bugün de okulumuza destek olmak için yanımızda olmuşlardır. Yeni açılan kütüphanemiz için bizlere destek oldukları ve bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Kurumdan yapılan açıklamada, “Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak güzel bir toplumsal duyarlılıkla hareket edip, örnek bir davranış sergileyen altın yürekli öğrencilerimize ve öğrenci meclisimize teşekkür ederiz.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER