ALTINYILDIZ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YEMEK KEYFİ

İlimizin en büyük okul öncesi kurumu olan Özel Altınyıldız Anaokulu öğrencileri okul dışında hep birlikte yemek yemenin mutluluğunu yaşadılar.

ALTINYILDIZ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YEMEK KEYFİ

Her hafta, hatta bazen her gün değişik etkinliklere imza atan Özel Altınyıldız Anaokulu, her gün okul yemekhanesinde yemek yiyen öğrencilere bir sürpriz yaparak tüm öğrenci ve öğretmenleriyle özel bir alışveriş merkezinde öğle yemeği yediler.

Öğretmen ve öğrenciler yemekten oldukça memnun oldular. Her gün okul yemekhanesinde kurum diyetisyenin belirlediği sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğle yemeğini yiyen ve sağlıklı beslenen öğrenciler, tüm arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte okul dışında yemek yemenin ve kendilerine verilen değerin ayrıcalığını ve mutluluğunu yaşadılar.

Kurum Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada yemekle ilgili tüm giderlerin kurum tarafından karşılandığı bildirilirken yemek organizasyonuna katılan tüm öğretmen ve öğrencilere afiyet olsun diyor, bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan alışveriş mağazasının çalışanlarına teşekkür ediyoruz ifadeleri kullanıldı. Altınyıldız Kreş ve Anaokulu; başarılı ve mutlu çocukların okulu.”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93