Altınyıldız Eğitim Kurumlarına teşekkür plaketi

Altınyıldız Eğitim Kurumları, Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Uygulama Laboratuvar donanımında bulunan tıbbi araç-gereç ve materyaller hibe etti.

Altınyıldız Eğitim Kurumlarına teşekkür plaketi

Altınyıldız Eğitim Kurumları, eğitim-öğretim hizmetlerine destek amacıyla Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri alanı Uygulama Laboratuvar donanımında bulunan tıbbi araç-gereç ve materyalleri, Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Sağlık Hizmetleri alanında öğrenim gören öğrencilerin beceri kazanımlarını arttırmak amacıyla hibe etti.               

Altınyıldız Eğitim Kurumlarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak her zaman ve şartta ülkemiz gençliğinin en iyi şart ve olanaklarla yetişmeleri için özverili çalışmalar her zaman desteklenmektedir.

Eğitim-öğretim hizmetlerine destek amacıyla Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri alanı Uygulama Laboratuvar donanımında bulunan tıbbi araç-gereç ve materyalleri, Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Sağlık Hizmetleri alanında öğrenim gören öğrencilerin beceri kazanımları amacıyla hibe edilmiştir.

Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Rıza Ceylan, Müdür Baş Yardımcısı Hakan Dönmez, Pansiyon Müdür Yardımcısı Dürü Yekta Arslan okulumuzu ziyaret Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, Başkan Yardımcısı Fevzi Karaca ve okul kurucularına, Genel Müdür Serhat İğdeci’ye, okul yöneticilerine eğitime yaptıkları bu özel destek ve bağıştan dolayı teşekkür ettiklerini belirterek plaket ve çiçek takdim etmişlerdir.

‘Altınyıldız Koleji tüm öğrencilerin en iyi şekilde yetişmesi için eğitimde yanımızda olduklarını bir kez daha göstermiştir’ dediler.

Altınyıldız Eğitim Kurumları, Nevşehir’in ve Türkiye’nin eğitim alanında ‘Türkiye’nin Örnek Okulu’dur. Eğitim ve öğretim alanında kurumlarımızın imkânlarını tüm öğrencilerin kullanımına sunmak bizim için bir görevdir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100