Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinde online veli toplantısı düzenlendi

 Özel Altınyıldız Koleji Fen –Anadolu Lisesinde 2020-2021 öğretim yılı 1.dönem çalışmalarının değerlendirilmesi için Cumartesi günü online veli toplantısı gerçekleştirildi.            

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinde online veli toplantısı düzenlendi

Konuyla ilgili kolejden yapılan açıklamada, “Pandemi sürecinde bulunduğumuz için veli toplantısında öncelikli olarak öğrenci ve velilerimizin sağlık durumları görüşüldü. Bu zaman diliminde geçen 1.dönem eğitim-öğretim faaliyetlerimizin değerlendirilmesi yapıldı. Online dersler–etüt hizmetleri, deneme sınavları ve online derslerin takip ve değerlendirilmesi, rehberlik hizmetleri ve pandemi sürecindeki kişisel gelişim seminerleri ile sürecin gayretli çalışmalar ile iyi yönetilerek öğretmen, okul yönetimi, öğrenci ve velilerimizin karşılıklı ,olumlu etkileşimleri ile başarıyla yürütüldüğü toplantıda  ifade edildi.

Veli, okul yönetimi, öğretmen ve öğrenci iletişiminin en güçlü şekilde sağlandığı veli toplantısına katılımlarından dolayı tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederek sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler dileriz.” ifadelerine yer verildi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER