Altınyıldız İlköğretimde karne sevinci

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda öğrenciler bir dönemin yorgunluğunu atmak için online eğitimin ardında karnelerini almalarının sevinci içinde yarıyıl tatiline çıktı.

Altınyıldız İlköğretimde karne sevinci

Altınyıldız’dan yapılan açıklamada, “Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğrencilerimiz bir dönem boyunca oldukça yoğun bir şekilde online derslerle, online etüt çalışmaları, online rehberlik dersleri ve görüşmeleri , online deneme sınavları, online etkinlik dersleri, online ödev takip dersleri, online spor saati online eğitimle yapılabilecek en güzel çalışmalara imza attılar.8 ŞUBAT 2021 Pazartesi günü başlayacak olan Online dersler için dinlenecek olan öğrencilerimiz ilk yarıyılı tamamlamanın mutluluğu içindeler.

Öğretmenlerimiz öğrencilerin tatilde hem dinlenmelerini hem de eğitim-öğretim ortamından tamamen uzaklaşmamalarını sağlayacak çalışma programı hazırladılar. Bu programlar hazırlanırken her öğrencinin dinlenme ihtiyacı göz önünde bulundurularak öğrencilerin verimli bir şekilde dinlenmelerini sağlamak amaçlandı. Öğretmen arkadaşlarımıza bir dönem boyunca öğrencilerimizin başarısı için emeklerini esirgemeden çalıştıkları için teşekkür ediyor, öğretmen ve öğrencilerimiz için iyi bir yarıyıl tatili diliyoruz. Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak ülkemizdeki tüm öğrencilerin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyoruz. İyi tatiller.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER