Altınyıldız Koleji il geneli 8.sınıflar kabul ve bursluluk sınavı

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi il geneli 8.sınıflar kabul ve bursluluk sınavı takvimi açıklandı.

Altınyıldız Koleji il geneli 8.sınıflar kabul ve bursluluk sınavı

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 8.Sınıflar Giriş ve Bursluluk Sınavı 3 Mart 2021 Çarşamba saat:14.00’da yapılacak.

Her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Kabul ve Bursluluk Sınavları başvuruları online olarak,”www.sinav.altinyildiz.k12.tr” adresinden yapılabilecek.

Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Eğitim Kurumları Kabul ve Bursluluk Sınavı düzenleniyor. 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda öğrencilere yüzde 10 ile yüzde 100 arasında başarı bursları veriliyor. Bursluluk Sınavı Altınyıldız Koleji Lise kampüsünde yapılacak.

Altınyıldız Koleji, Türkiye'nin en kaliteli, en başarılı eğitim kurumları arasında yer almakta, her yıl LGS ve Üniversite sınavlarında birincilikler kazandırarak, öğrencilerine kaliteli bir eğitim öğretim fırsatı sunmakta.

Her yıl yapılan bursluluk sınavında ve kayıt döneminde öğrenciler ve veliler tarafından büyük bir ilgi gören Altınyıldız Koleji, başarılarıyla eğitimde marka kurum oldu.

Güçlü, tecrübeli idareci ve öğretmen kadrosuyla, mükemmel okul kampüsünde her yıl yeni eğitim donanımlarının kazandırıldığı Altınyıldız Koleji başarılı uygulamalarıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından defalarca ödüllendirildi.

Altınyıldız Eğitim Kurumları öğrencileri, hafta sonu kursları, hafta içi etütleri ve Altınyıldız Test yayınlarıyla sınavlara hazırlamakta, her yıl Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanmakta.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 8.Sınıflar Giriş ve Bursluluk Sınavı: 3 Mart 2021 Çarşamba - Saat:14.00

Sınav Yeri: Altınyıldız Eğitim Kurumları Lise Kampüsü.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2021, 09:49
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER