ALTINYILDIZ KOLEJİNE GİRİŞ SINAVLARI BAŞLIYOR

Türkiye`nin Örnek Okulu Altınyıldız Kolejine Giriş Sınavları düzenleniyor.

ALTINYILDIZ KOLEJİNE GİRİŞ SINAVLARI BAŞLIYOR

İlkokul 4, Ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda öğrencilere %10 ile %100 arasında Başarı Bursları veriliyor.

Altınyıldız Koleji Türkiye`nin en kaliteli, en başarılı eğitim kurumları arasında yer alırken her yıl TEOG ve Üniversite sınavlarında birincilikler kazandırarak, öğrencilerine kaliteli bir eğitim öğretim fırsatı sunuyor. Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve 3 Lisesine (Fen, Anadolu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) her yıl kayıt döneminde büyük bir ilgi olan Altınyıldız Koleji, eğitimde MARKA okul oldu.

Güçlü, tecrübeli idareci ve öğretmen kadrosuyla her yıl yeni okul binalarının ve 3D Teknoloji derslikleriyle, yeni eğitim donanımlarının kazandırıldığı Altınyıldız Koleji, Dersanesiz Eğitim ve diğer uygulamalarıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından defalarca ödüllendirildi. Altınyıldız Koleji dersanesiz eğitim uygulamaları kapsamında Milli Eğitim Bakanlığınca Kalite Beratı ile ödüllendirilmiştir.

Haftasonu kursları, hafta içi etütleri ve Altınyıldız Test yayınlarıyla öğrencilerini başarıyla sınavlara hazırlıyor. 2015-2016 eğitim öğretim yılında haftasonu kurs uygulamaları İlkokul-Ortaokul ve Liseler için tüm sınıflarda devam edecek.

ALTINYILDIZ KOLEJİ BURSLULUK SINAVLARI

İlimiz genelinde ilkokul 4 ve ortaokul 5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda %100`e kadar BURS verilecek. Sınav ücretsiz olup sınava girecek öğrenciler, sınav saatinden 30 dakika önce nüfus cüzdanı yada öğrenci kimliği ile birlikte Altınyıldız Eğitim Kurumlarında hazır bulunacak. Sınava katılan öğrenciler kendi imkanlarıyla okula gelecekler. Sınavlar Altınyıldız Eğitim Kurumlarında yapılacak ve SBS formatında düzenlenecek. Özel Altınyıldız Koleji müdürlüğü tarafından sınava katılacak öğrencilere başarılar dilendi.        

Sınav Tarihleri

8.Sınıflar Bursluluk Sınavı

29 Mart 2015

Pazar

 Saat 11:00

5.Sınıflar Bursluluk Sınavı

04 Nisan 2015

Cumartesi

Saat 10:00

6 ve 7. Sınıflar Bursluluk Sınavı

04 Nisan 2015

Cumartesi

 Saat 14:00

4.Sınıflar Bursluluk Sınavı

  05 Nisan 2015

 Pazar

 Saat 10:00

 Haber: Bülent HEZENCİ

              

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER