Altınyıldız Kreş ve Anaokuluna büyük ilgi

Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda yüz yüze eğitim devam ediyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokuluna büyük ilgi

Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda okul öncesi derslerinin yanı sıra öğrencilere İngilizce, Satranç, Müzik, Beden Eğitimi, Bale, Halk Dansları, Jimnastik, Drama, Montessori, Akıl Oyunları, Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, Seramik ve Yüzme eğitimleri veriliyor.

Yapılan açıklama şu şekilde; “Bölgemizin ve ilimizin en modern, en donanımlı, en başarılı ve en çok tercih edilen Kreş ve Anaokulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 2020-2021 eğitim öğretim yılı yüz yüze eğitimi devam ediyor.

12 ay açık olan Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Temmuz ve Ağustos aylarında da açık. Halen anaokulu öğrencilerimiz Yaz okulumuzda eğitimlerine devam ediyor.

Sizin çocuğunuz da mükemmel fiziki yapıya sahip, alanında uzman eğitim kadrosuyla Altınyıldız Kreş ve Anaokulumuzda geleceğe hazırlansın.

22 yıldır Altınyıldız Eğitim Kurumları tecrübesiyle, okul öncesi eğitimde yetişen öğrencilerimiz Lise Giriş Sınavları ile Üniversite sınavlarında Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanmaktadır.

Okul öncesi derslerinin yanı sıra öğrencilerimize;

İngilizce, Satranç, Müzik, Beden Eğitimi, Bale, Halk Dansları, Jimnastik, Drama, Montessori, Akıl Oyunları, Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, Seramik, Yüzme eğitimleri verilmektedir.

Derslikler, teknoloji, uygulama sınıfları, satranç, müzik, resim atölyeleri, yemekhane, öğrenci uygulama mutfağı, uyku ve dinlenme salonları, açık ve kapalı trambolinler, zıpzıplar, oyun alanları Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda.

Hayvanat bahçesi, Sera, Trafik eğitim pisti, kapalı spor salonu, cep sineması ve daha nice bölümlerin bulunduğu Nevşehir’in ve Türkiye’nin örnek okulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nun erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Aile sıcaklığında Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenim görmek, mutlu ve başarılı yarınlar demektir.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER