Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda kesintisiz 12 ay kaliteli eğitim

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda eğitim öğretim 16-20 Kasım tarihleri arasında da (ara tatil) devam ediyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda kesintisiz 12 ay kaliteli eğitim

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’ndan yapılan açıklama şu şekilde:

16-20 Kasım tarihleri arasında (Ara Tatil) eğitim-öğretimimiz devam ediyor.

23 Yıllık Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları tecrübesiyle, Nevşehir’in gözde okul öncesi eğitim kurumu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak; 2020-2021 Eğitim – öğretim yılında 12 ay kesintisiz tam gün velilerimizin ve öğrencilerimizin yanındayız.

Çocuklarımızın mutlu huzurlu bir şekilde farklı etkinliklerle (İngilizce, Kodlama, Müzik, Satranç, Halk Oyunları, Akıl Oyunları, Beden Eğitimi) 5 günlük ara tatilde de aktif okulumuz.

Okulumuzda herkesin sağlığı için aldığımız önlemlerle, sosyal mesafe kurallarına uygun sınıf düzenlenmesiyle, düzenli dezenfekteyle, izolasyon odamızla, sağlık çalışanımızla çocuklarımızın günde 3 defa ateş ölçümleriyle, çocuğumuz için güvenilir bir okuluz.

Uzman deneyimli eğitim kadrosuyla, fiziki koşulları ile çocuklar için uygun konumuyla, müstakil okul kampüsü ve tesislerinde çocuklarımıza sağlıklı, başarılı ve mutlu gelecek sunuyoruz.

12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. Okul öncesinde kalitenin adresi Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda çağdaş, yaratıcı, özgüveni yüksek bireyler yetiştiriyoruz.

Siz de bu ayrıcalıklı eğitim imkânından yararlanın, yarına emin adımlarla başlayın.

Büyük Önder Atatürk’ün söylediği gibi “İnsanlığın düşmanı; Cehalet, Cehaletin Düşmanı Eğitimdir.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER