Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda veli toplantısı yapıldı

Okul öncesinde alışkanlıkları ve standartları değiştiren Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu, velilerinin güveninden ve inancından destek alarak, güçlü kadrosuyla eğitime hizmet vermekten gurur duyuyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda veli toplantısı yapıldı

En büyük, en modern, en kaliteli ve en çok tercih edilen Kreş ve Anaokulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 2021-2022 eğitim öğretim yılı 1. veli toplantısında veliler ve öğretmenler bir araya geldi. Pandemi tedbirleri kapsamında veliler sosyal mesafe kurallarına uygun olarak toplantıya alındı.

Toplantıda velilere hitap eden Anaokulu Müdürü Hülya Çete, 2021-2022 eğitim öğretim yılının okula, öğretmen, öğrenci ve velilere, Nevşehir’e ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dileyerek sağlıklı, mutlu ve başarılı bir öğretim yılı geçmesi temennisinde bulundu.

Çete, yeni eğitim öğretim yılına büyük yeniliklerle girdiklerini belirtti.

Daha sonra Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun alanında uzman değerli öğretmenleri velilerle tanıştırıldı. Öğretmenler 2021-2022 öğretim yılı uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

Altınyıldızlı veliler, çocukların böyle modern ve güzel bir okulda öğrenim göreceklerinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Altınyıldız Kreş ve Anaokuluna inanıp güvenerek birlikte olan tüm velilere teşekkür edilirken kayıtlara büyük ilgi gösteren Nevşehir halkına da teşekkür edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 16:03
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER