Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun göz kamaştıran öğretmen kadrosu

Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli okul öncesi eğitim kurumları arasında yer alan Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğretmen kadrosu ila de göz kamaştırıyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun göz kamaştıran öğretmen kadrosu

40 eğitimci ve personelle yeni eğitim öğretim yılında hizmet veren Altınyıldız Kreş ve Anaokulu kayıtları büyük ilgi görüyor.

Anaokulu Müdürü Hülya Çete, Kreş Müdürü Hande Özaltın. Ana Sınıfı Öğretmenleri; Şengül Kurt, Şefika Merve Yandakcı, Şenay Özlü, Merve İnce Özkütük, Selcan Orhan, Elif Nur Karakoç, Menekşe Başaran, Rabia Ünal, Ebru Yaprak Çetiner. Kreş Öğretmenleri; Ayten Ablak, Esra Gülal, Buse Tandoğan, İngilizce Öğretmenleri Büşra Ünal, Handan Büşra Gülal, Beden Eğitimi Öğretmeni Beyza Parlar, Akıl Oyunları & Satranç Öğretmeni Nilgün Nuray, Halk Oyunları Öğretmeni Kübra Ekici, Robotik Kodlama Öğretmeni Mehmet Oğuzhan Demirci, Müzik Öğretmeni Bedirhan Çağlar Çotuk, Güzel Sanatlar Ve Sermaik Öğretmeni İclal Teoman, Değerler Eğitimi & Fen Doğa STEM Öğretmeni Seda Nur Akçer ve Drama Öğretmeni Vildan Nur Coşkun öğretmen kadrosunda yer alıyor. 

24 yıldır başarılı uygulamalarıyla okul öncesi eğitimde çığır açan, yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerin başarılarının devamını dileyen Altınyıldız Eğitim Kurumları 12 ay boyunca açık olan Altınyıldız Kreş ve Anaokulu kayıtlarına büyük ilgi gösteren öğrenci velilerine teşekkür ederek, sağlıklı günler temenni etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER