Altınyıldız Liseleri’nde ikinci veli toplantıları başladı

2018-2019 eğitim-öğretim yılı 1. yarıyıl veli toplantılarının ikincisi 13 Kasım 2018 Salı günü Altınyıldız Eğitim Kurumları Yerleşkesinde başladı.

Altınyıldız Liseleri’nde ikinci veli toplantıları başladı

Lise 9. sınıf öğrenci veli toplantısı ile başlayan toplantılar üç gün devam edecek.

Konferans salonunda yapılan veli toplantısı, Fen, Anadolu, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri öğrenci velileri ve öğretmenlerinin katılıyla düzenleniyor.

Toplantılarda branş öğretmenleri ve veliler bir araya geldi. Veliler, öğretmenler ile görüşme yaparak öğrencilerinin eğitim durumları hakkında bilgi sahibi oldu.

Öğretmenler, derslerin işlenişi, öğrenci davranışları, veli-öğrenci ilişkisi konularında geniş değerlendirmeler yaparak, öğrencinin başarısının nasıl artırılacağı konusunda velilerle görüş alışverişinde bulunuldu.

10.ve 11.sınıfların veli toplantıları 14,15 ve 16 Kasım tarihlerinde yapılacak, 12.sınıflar veli toplantıları Ekim ayında gerçekleştirilmişti.

Altınyıldız Eğitim Kurumları veli toplantısına katılan veliler, okul yönetimine teşekkür ederek, bire bir etüt uygulamaları, kurslar, deneme sınavları, derslerin işlenişi, disiplin gibi hususlarda duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Eğitimde farklı anlayışa sahip olan Altınyıldız, yıllardır başarı çizgisini artırarak geliştirmektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 12:21
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER