Altınyıldız online Türkiye geneli değerlendirme sınavı başvuruları için son 2 gün

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Nevşehir geneli online 1. dönem değerlendirme sınavı yapacak.

Altınyıldız online Türkiye geneli değerlendirme sınavı başvuruları için son 2 gün

Sınavla ilgili Altınyıldız’dan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“31 Ocak Pazar günü saat 10.00’da başlayacak olan sınava 4,5,6. ve 7. sınıf öğrencileri katılabileceklerdir. Sınav başvuruları 29 Ocak Cuma Saat 12.00’da kapanacak olup öğrencilerimizin sınav başvurusu için son  2 günleri kalmıştır.

Nevşehir’in eğitimdeki başarı çıtasını yükselten  aynı zamanda 'Türkiye’nin Örnek okulu' olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 31 Ocak 2021 Pazar Saat 10.00’da Nevşehir’de öğrenim gören tüm 4,5,6. ve 7.sınıf öğrencilerinin katılabileceği Online Türkiye Geneli 1. Dönem değerlendirme sınavı düzenliyor. Sınavlara online müracaatlar https://www.altinyildiz.k12.tr/index.php?page=sayfa&id=97 adresinden yapılacak olup sınava öğrenciler https://bes.karnemiz.com/  adresinden kendilerine tanımlanan kullanıcı adı ve şifresini girerek katılabileceklerdir. Bütün seviyeler için sınavlar saat 10.00’da başlayıp 14.00’de sona erecektir.

23 Yıldır Aklın ve Bilimin Işığında Türkiye'nin Geleceğini yetiştiren Nevşehir’in Eğitimde Gururu olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 1104 Öğrencisini Fen Liselerine, 689 Öğrencisini Anadolu Liselerine   yerleştirmiş 61 Türkiye 1.liği elde etmiş ve puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si ve Nevşehir’in eğitimdeki başarı çıtasını yükselten Altınyıldız İlköğretim Kurumu, sadece öğretim alanında değil sosyo-kültürel-sportif alanlardaki başarılarıyla da Türkiye’nin Örnek okulu olmaya devam etmektedir.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER