Altınyıldız’da 1. dönem ödül töreni yapıldı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerinden 1. dönem içerisinde yapılan yarışma ve turnuvalara katılıp okulu temsil eden ve yine aynı dönem içerisinde okul içi ve dışı davranışları ile örnek öğrenci, örnek sınıf ve temiz sınıf seçilen öğrenci ve sınıflar için ödül töreni yapıldı.

Altınyıldız’da 1. dönem ödül töreni yapıldı

Yapılan açıklama şu şekilde; “Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden 1. dönem içerisinde yapılan yarışma ve turnuvalara katılıp okulumuzu temsil eden ve yine aynı dönem içerisinde okul içi ve dışı davranışları ile örnek öğrenci, örnek sınıf ve temiz sınıf seçilen öğrenci ve sınıflarımız için ödül töreni yapıldı.

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Küçük Erkek Basketbol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

Kayra Güngör, Eren Öncül, Yiğit Efeoğlu, Yunus Tuna Aydın, Umut Haşimoğlu, Utku Haşimoğlu, Eyüp Kağan Saygın, Ege Kaan Akgür, Yasin Fahri Cengiz, Alper Oba, Ramazan Yalçın, Akif Emir Özcan, Efe Kavdır, Eymen Atabilen.

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Küçük Kız Basketbol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

Fatma Öykü Nair, Öykü Melis Serttaş, Başak Şenkaya, Fatmanur Ünal, İrem Korkmaz, Elif Naz Çarboğa, Alisa Yasemin Koç, Hülya Ecrin Düzleyen, Sevhan Eylül Özkul, Tuana Defne Bali, Zeynep Mumcu, Hira Nur Tanrıverdi, Ceylin Baş, Ecem Arık, Edanur Tanrıver.

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Kız Basketbol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

Nisa Karaşahin, Zeynep Ecrin Gökşen, Leyla Naz Deligöz, Aybike Battal, Esmanur Katmakaya, Nilhan Aslaner, Begüm Arslan, Almina Çisil Korkutmaz, Ela Sezer, Reyyan Sonugelen, İlkim Yağmur Erdem, Aslı Elif Altan, Hayriye İrem Eldivan, Duru Parmaksız.

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Erkek Basketbol Takımı İl İkincisi olmuştur.

Hakan Turasan, Muhammed Emir Öncül, Yankı Cem Baş, Doğan Akbaş, Giray Akbaş, Tuna Efil, Musa Enes Olgun, Utkan Akar, Aykut Kurt, Salih Deniz, Çağan Erdoğan, Kaan Ege Öztürk, Ahmet Daşdeler, Tunahan Canpolat, Talha Uğur Cerit, Ahmet Burak Karataş, Ali Umut Kızılöz, Kutay Ceviz, Ali Kaan Akçakaya.

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Küçük Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

İpek Akkaya, Ayşe Yılmaz, Nehir Ece Haşhaş, Duru Işıktaş, Zeynep Alak, Hatice Ceyda Tüfekyapan, Elif Çınar, Ceylin Ağaçkesen, Balım Ada, Şevval Tanem Eriş.

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Erkek Voleybol Takımı İl 4.sü olmuştur.

Eralp Öztürk, Orhan Murat Toprakcı, Erdem Civelek, Hüseyin Berkay Ergin, Metehan Arslan, Enes Mert Cerit, Ahmet Yiğit Kurt, Furkan Havan, Berat Kuşçu, Mehmet Talha Aktaş.

Nevşehir'de okullar arasında yapılan müsabakalarda okulumuz Yıldız Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu olmuştur.

Ekin Şenkaya, Eylül Yıldız, Hayriye Özge Birkan, Elif Döşeyen, Derensu Bayram, Eylül İpek Öksüz, Yaren Durak, Belinay Zağlanmış, Kevser Ezgi Sağcan, Ebrar Dilem Kelekci, Sıla Çetinel, Elif Naz Topaloğlu, Bengü Nisa Seyfi, Zeynep Sude Altay, Eylül Naz Akkuyu, Sühanur Ecemiş, Ayşe Nehir Kurtpınar, Öykü Alpan.

Kayseri Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen küçükler kayak yarışmasında Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden Kaan Tekin U10 erkekler kategorisinde il üçüncüsü, U12-Kızlar Kategorisinde de Zeynep Alak il 2.si ve Türkiye 35.si olmuştur.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 7-15/ Aralık 2019 tarihlerinde ilimizde yapılan yaş grupları il birinciliği satranç turnuvalarında başarı elde eden öğrencilerimiz;

2013 Doğumlu Kızlar Kategorisinde:

- Ebru Irmak il 1.si

- Zeynep Berin Doğan il 2.si

- Hayat Er il 3.sü

 2012 Doğumlu Genel Kategoride:

- Yağız Kaan Elmacı il 3.sü

 2011 Doğumlu Genel Kategoride:

- Kerem Baybars Belber il 1.si

- İsmail Olgun il 3.sü

 2009 Doğumlu Kız Kategorisinde:

- İpek Barış il 1.si

 2009 Doğumlu Genel Kategoride:

- Berkay Nuray il 1.si

 2008 Doğumlu Genel Kategoride:

- Emin Elmacı il 1.si

- Berke Hıdır Kolutek il 3.sü

- Melih Biçkes il 3.sü

 2007 Doğumlu Kızlar Kategorisinde:

- Yağmur Sayın il 2.si

- Elif Naz Özdemiroğlu il 3.sü

 2006 Genel Kategoride:

- Selim Dalkılıç il 1.si olmuşlardır.

TC. Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kooperatifçilik Konulu Resim yarışmasında 6. sınıf öğrencimiz İpek Akkaya İl 3.sü olmuştur.

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda düzenlenen yerli malı haftası resim yarışmasında başarı gösteren öğrenciler;

Simge Katlı (Birinci)

Gülce Naz Özdemir (İkinci)

Nehir Tosun (Üçüncü)

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları kapsamında düzenlenen Altınyıldız İlköğretim Kurumu Kross Takımı yarışlarında Nevşehir 1.liği elde etmiştir. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan, 8 Ocak tarihinde Mersin’de gerçekleştirilen Atletizm Kros Yıldız Erkekler Türkiye Grup Birinciliği yarışmalarında birincilik elde etmişlerdir. Türkiye Atletizm Federasyonun düzenlediği salon olimpik deneme yarışlarında 8.  Sınıf öğrencimiz Türkiye üçüncüsü olmuştur. Öğrencilerimiz:

Duran Sütveren, Mert Hanifi Odacı, İbrahim Gökgöz, Batuhan Ergöz.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencimiz Kaan Civan Ankara’da yapılan bölge turnuvalarında A2 barajını geçerek Milli sporcumuz olarak okulumuzu Avrupa’da temsil edecektir.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Nevşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları yüzme müsabakalarında bireysel ve takım olarak 16 Nevşehir derecesi ile müsabakaları tamamladı.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 14.01.2020 Salı günü Nevşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları yüzme müsabakalarında;

Yıldız Erkekler 100 Metre Serbest Kategorisinde

- Yağız Turan il 1.si

Küçük Kızlar 50 Metre Serbest Kategorisinde

- Nazlı Çetinkaya İl 3.sü

- Tuana Birge il 4.sü

Küçük Erkekler 50 Metre Serbest Kategorisinde

- Abdullah Efe Kahraman il 2.si

- Emir Alp Kamber il 3.sü

Küçük Erkekler 100 Metre Serbest Kategorisinde

- Abdullah Efe Kahraman il 2.si

Yıldız Erkekler 50 Metre Sırt Kategorisinde

- Ramazan Berke Şımarmaz il 2.si

- Yağız Turan il 3.sü

Küçük Kızlar 50 Metre Sırt Kategorisinde

- Ece Beren Güven il 3.sü

Küçük Erkekler 50 Metre Sırt Kategorisinde

- Eyüp Kağan Saygın il 2.si

Yıldız Erkekler 200 Metre Karışık Kategorisinde

- Kaan Civan il 1.si

- Tuğra Taşpınar il 2.si

Küçük Erkekler 400 Metre Serbest Kategorisinde

- Ramazan Berke Şımarmaz il 1.si

Yıldız Erkekler 4*100 Kategorisinde

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yüzme Takımı il 1.si

Küçük Erkekler 4*100 Kategorisi

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yüzme Takımı il 1.si

Küçük Kızlar 4*100 Kategorisi

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yüzme Takımı il 1.si olmuşlardır.

Okulumuzu yarışmalarda ve müsabakalarda temsil edip bizleri gururlandırdıkları için, örnek öğrenci seçilen öğrencilerimize davranışlardan ötürü, müsabakalarda şampiyonluk için mücadele veren öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner42

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">