Altınyıldız’da 1. sınıf öğretmenleri belirlendi

Özel Altınyıldız Eğitim Kurumlarından yapılan açıklamada, Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2020-2021 öğretim yılı 1. sınıf öğretmenlerinin belirlendiği duyuruldu.

Altınyıldız’da 1. sınıf öğretmenleri belirlendi

Özel Altınyıldız Eğitim Kurumlarından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıflarımıza eğitim veren sınıf öğretmenlerimiz Ayşe Zağlanmış, Çetin Buzluk, Saniye İnan ve Yeşim Işıktaş ile 4 yıllık yeni sözleşme yenilenmiştir. Ayrıca ilimiz Merkez Turgut Akdevelioğlu İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve ilimizin en başarılı öğretmenlerinden biri olan Tuncay Baktı da Altınyıldız ailesine katılmıştır.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı yaptığı açıklamada ‘Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına 2021-2022 öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Şu anda 4. sınıflarımızı okutmakta olan okulumuz başarılı öğretmenleri Ayşe Zağlanmış , Çetin Buzluk, Saniye İnan ve Yeşim Işıktaş öğretmenlerimizle birlikte Tuncay Baktı da Altınyıldız ailesine katılmış olmasından dolayı son derece mutluyuz. Ayrıca gelecek öğretim yılı 1.sınıflarımızın İngilizce öğretmeni olarak da Zehra Mangör görev yapacaktır.

2021-2022 öğretim yılında öğretmenlerimizin aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan, millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoruz.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER