Altınyıldız’da 2022-2023 öğretim yılı 1.sınıf öğretmenleri

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2022-2023 öğretim yılı alanında uzman 1.sınıf öğretmenlerini duyurdu.

Altınyıldız’da 2022-2023 öğretim yılı 1.sınıf öğretmenleri

Altınyıldız’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Nevşehir’de eğitimin lideri  Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2022-2023 öğretim yılı alanında uzman 1.sınıf öğretmenlerini kamuoyu ile paylaştı.

Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. sınıflarımızı okutan sınıf öğretmenlerimiz İlyaz Aydın, Sema Emirağaoğlu, Sibel Özdil ile 4 yıllık yeni sözleşme yapılmıştır. Ayrıca ilimiz merkez okullarında sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve ilimizin en başarılı öğretmenlerinden olan Aysel Doğan ve Rahime Bos da Altınyıldız ailesine katılmıştır.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı, yaptığı açıklamada, “Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına 2022-2023 öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Şu anda 4.sınıflarımızı okutmakta olan okulumuz başarılı öğretmenleri Sayın İlyaz Aydın, Sayın Sema Emirağaoğlu, Sayın Sibel Özdil öğretmenlerimizle birlikte Sayın Aysel Doğan ve Sayın Rahime Bos hanımefendilerin de Altınyıldız  ailesine katılmış olmasından dolayı son derece mutluyuz.

2022-2023 öğretim yılında öğretmenlerimizin aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan ,millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı ,huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER