Altınyıldız’da bilgilendirme toplantılarına büyük ilgi

Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılı kapsamında 1-4 Kasım tarihleri arasında 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencileri için 2. veli toplantıları gerçekleştirildi.

Altınyıldız’da bilgilendirme toplantılarına büyük ilgi

Toplantılarda öğretmenler ile veliler daha başarılı bir eğitim öğretim dönemi için karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunurken genel işleyiş, etütler, kurslar, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesine Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerini emanet eden veliler, okulun başarısından ve çağdaş uygulamalarından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Mezun verdiği 2002 yılından itibaren 20 yıldır Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanan öğrencileriyle her alanda başarıdan başarıya koşan Altınyıldızlılar velilerinin haklı desteğini her zaman yanında hissediyor.

İstikrarlı yönetimi, başarılı ve seçkin öğretmen kadrosuyla, birbirinden başarılı öğrencileriyle başarılarına yeni başarılar ekleyen Altınyıldız Eğitim Kurumlarında "başarı bir gelenek" olarak devam ediyor. Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Liseleri, 2021 Üniversite Yerleştirme Sınavı sonuçlarına göre çeşitli dallarda Nevşehir birincilikleri kazandı. Türkiye genelinde ilk 100 derecede 22.’lik ve daha nice dereceleri elde etti.

Akademik başarının yanı sıra bilimsel, kültürel ve spor alanlarında Dünya, Avrupa, Türkiye ve Nevşehir dereceleri kazanan Altınyıldız Liseleri, Nevşehir halkının en çok takdir ve tercih ettiği özel liseleri bünyesinde bulunduruyor. Bu başarılı sonuçları kazanan öğretmen kadrosu kalitesi ve tecrübesiyle Türkiye’nin en seçkin öğretmen kadroları arasında yer alıyor. Kazandırdığı tıp, mühendislik, hukuk ve diğer fakülteler ile Nevşehir ve Türkiye dereceleri geleceğe güvenle bakılmasına neden olmakta.

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Liseleri her geçen gün gücüne güç katarak başarı yolculuğuna devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER