Altınyıldız’dan bir kitap bin umuttur ödülleri

Altınyıldız ilkokulu, Türkiye Cumhuriyeti Türk Kütüphaneciler Derneği önderliğinde her yıl gerçekleştirilen Kütüphane Haftası’nın 54. yılını etkinlikler ile kutladı.

Altınyıldız’dan bir kitap bin umuttur ödülleri

Altınyıldız İlköğretim ailesinin nitelikli bir şekilde kutladığı haftada kitabın önemi bir kez daha vurgulandı. Okuyan, araştıran, sorgulayan ömür boyu öğrenen insanların yetişmesinde, kitabın önemini her fırsatta dile getiren Altınyıldız İlköğretim Kurumu geleceğin nesillerini kitap sevgisiyle büyütmenin mutluluğunu yaşıyor.

Düzenlenen etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Altınyıldız İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet Eravcı; “Çocukların kitap sevgisini gördüğümüzde mutlu oluyoruz. Biz de bu sevgiyi daha da ilerletmek amacıyla Kütüphaneler Haftası’nda hem okuma etkinliği hem de sınıfında en fazla kitap okuyan öğrencilerimizi ödüllendirerek, velilerin de çocuklarıyla birlikte kitap okumaya destek vermelerini istedik ve büyük ölçüde başarılı olduk. Bu nedenle Kütüphaneler Haftası’nı kutluyor ve daha çok kitap okuyan bir nesil diliyorum” ifadelerini kullandı.

Altınyıldız İlkokulu, düzenlenen bu anlamlı programda; sınıfında en fazla kitap okuyan kitap dostuna gurur kaynaklarımıza öğretmenleri hediyeler takdim etti.

Altınyıldız İlkokulu olarak hayatınızdaki tüm boşlukları kitapla doldurmanızı diler, bu güzel etkinlikte görev alan herkese teşekkür ederiz.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER