Altınyıldızlı 4.Sınıflardan Görkemli Mezuniyet

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıf öğrencilerinin ilkokul kep atma töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Altınyıldızlı 4.Sınıflardan Görkemli Mezuniyet

Yapılan açıklama şu şekilde; “Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4.sınıf öğrencileri ‘ Atalarımızdan aldığımız istiklal bayrağını yürekleri iman dolu gençlerimizle ilelebet taşıyacağımıza; şehitlerimizin, gazilerimizin ve Atatürk’ün aziz hatıralarına ve ideallerine sahip çıkacağımıza huzurlarınızda söz veriyoruz ‘ diyerek ilkokulu bitirmenin haklı gurunun yaşadılar.

Hayatlarının bir sayfasını acı tatlı anılarla kapatırken diğer sayfasını yeni beklenti ve umutlarla açan sevgili öğrencilerimizin hazırladığı programda duygu dolu anlar yaşandı. Velilerimize programda Altınyıldız İlköğretim Kurumu Halk Oyunları ekibi gösterilerinin ardından, 2.sınıflarımızın dans gösterisi, Altınyıldız İlköğretim Kurumu jimnastik ekibi ve 3.sınıflar kaşık oyunu gösterileri sunuldu. Öğrencilerimize 4. Sınıf mezuniyet plaketleri velileri tarafından verilirken diplomaları ise sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmesinin ardından 4.sınıf öğrencilerimiz   ‘Vatan Millet ve Bayrak’  temalı oratoryoyu sundular. Orotoryonun ardından hep birlikte kep fırlatan öğrencilerimiz yeni öğretim yılına doğru yelken açmaya başladılar.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4.sınıflar Mezuniyet Programında 4.sınıf öğretmenleri adına konuşmayı sınıf öğretmenimiz Handan Özdemir yaparken, programda okulumuzu ve ilimizi temsil eden ve gittikleri yarışmalardan Türkiye Dereceleri alarak dönen öğrencilerimizin plaketleri Kurum Müdürümüz Mehmet Eravcı ve Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Arif Parmaksız tarafından verildi.

Berkay Nuray            MATBEG VE FENBEG    %1'lik dilim tam puan       Türkiye 1.si             

Doğukan Baran Taş        MATBEG     %1'lik dilim tam puan                 Türkiye 1.si     

Asya Şenal                   FENBEG               %1'lik dilim tam puan                 Türkiye 1.si                           

Fuat Altıok                FENBEG                %1'lik dilim tam puan                 Türkiye 1.si                           

Kerem Arda Toksoy         MATBEG      %2'lik dilim                                   Türkiye 2.si               

Ahmet Tuncer Aktaş      MATBEG      %2'lik dilim                                   Türkiye 2.si    

 Mert Ali İşçitürk     FENBEG                %3'lük dilim                                 Türkiye 3.sü

Kağan Şahbaz         FENBEG              %3'lük dilim                                     Türkiye 3.sü

Orhan Murat Toprakçı MATBEG    %3'lük dilime girerek                    Türkiye 3.sü olmuştur.

Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu Robotik Kodlama takımı (Haktan Ahmet Sarıkaya, Halil Efe Tangüler, Abdüssamet Çevik, Berat Çelik, Berat Arık, Yavuz Selim Ceyhan, Duru Işıktaş, Hasan Kaya Ataç) muhteşem bir başarıya daha imza atarak Türkiye geneli düzenlenen Robotik Kodlama yarışmasında okulumuzu ve ilimizi en iyi şekilde temsil ederek takım olarak Türkiye 3.sü olmuşlardır.

Programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz Hüseyin Akyürek, Handan Özdemir, Hüseyin Akyürek, Fatma Yağmuroğlu, ve Ertan Kahveci, İngilizce Öğretmeni Aslıhan Aksoy, Müzik Öğretmeni Sezgi Ceylan, Resim Öğretmeni Burak Kaya, Beden Eğitimi Öğretmeni Rahmi Özdemir, Halk Oyunları Öğretmeni Kübra Ekici, Bilgisayar Öğretmeni Canan Yüncü, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Sabri Elkatmış’a onların yetişmesinde emeği geçen velilerimize teşekkür ediyor ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim hayatında başarılar diliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">