Altınyıldızlı Tırmanışçıdan 2.Balkan 4.lüğü

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerinden Mustafa Sacit Sümer, Balkan Boulder şampiyonasında Küçük Erkekler A kategorisi Balkan 4.lüğü elde etti.

Altınyıldızlı Tırmanışçıdan 2.Balkan 4.lüğü

Yapılan açıklama şu şekilde; “Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerinden Mustafa Sacit Sümer Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından yapılan Tırmanma Şampiyonasında Türkiye 1.liği elde etmiş ve Türk Milli Takım Kadrosuna seçilmiş ardından 26-27 Ekim’de Yunanistan başkenti Atina’da yapılan Balkan Boulder şampiyonasında Küçük Erkekler A kategorisi Balkan 4.lüğü elde etmiştir.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerinden Mustafa Sacit Sümer geçtiğimiz yıl Romanya’da elde ettiği Balkan 4.lüğü derecesine, bu yıl yine Milli takım sporcusu olarak gittiği ve Atina’da düzenlenen Balkan Boulder şampiyonasında Küçük Erkekler A kategorisi Balkan 4.lüğü elde etmiş ve okulumuzu, ilimizi, ülkemizi Milli takım üniformasıyla temsil etmiştir.

Okulumuzu, ilimizi ve ülkemizi temsil eden Öğrencimiz Mustafa Sacit Sümer'e, öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmenlere ve velilerimize teşekkür ederiz.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER