Altınyıldızlı Türkiye 2.si ödülünü aldı

Balıkesir´de düzenlenen 29.Ömer Seyfettin Hikaye Yarışmasında Türkiye 3.sü olan Altınyıldız ilköğretim Kurumu öğrencisi Gökçen Yamangil ödülünü aldı.

Altınyıldızlı Türkiye 2.si ödülünü aldı

 

Yapılan açıklamada; “Altınyıldız ilköğretim Kurumu öğrencisi Gökçen Yamangil Balıkesir´de düzenlenen 29.Ömer Seyfettin Hikaye yarışmasında Türkiye 3.sü olmuştu. Öğrencimiz Gökçen Yamangil 10 Mart 2018´de Balıkesir´de düzenlenen törende ödülünü aldı.

Altınyıldız ilköğretim Kurumu öğrencilerinden Gökçen Yamangil Balıkesir Gönen Belediyesi tarafından Türk edebiyatına yeni hikaye ve hikayeciler kazandırmak ve akademik yayınlara teşvik etmek amacıyla düzenlenen 29.Ömer Seyfettin Hikaye yarışmasında ´´bir Öğretmenden Daha Fazlası´´ isimli hikayesi ile Türkiye 3.sü olmuştu. Prof.Dr.Osman Mert ve Yrd.Doç.Dr.Tacettin Şimşek´in jüri üyeliğini yaptığı 29.Ömer Seyfettin Hikaye yarışmasının ödül töreninde öğrencimiz Gökçen Yamangil´e Türkiye 3.lüğü hediyesi olarak 1.500 TL ve günün anısına plaket verilmiştir.

Öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen velimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz" denildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER