Altınyıldızlı Türkiye şampiyonları ödüllendirildi

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Türkiye Şampiyonu sporcu öğrencileri Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Altınyıldızlı Türkiye şampiyonları ödüllendirildi

Yapılan açıklamada; “Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen törende bu yıl Yüzme Türkiye 1.si Kaan Civan, Atletizm Türkiye 1.si Duran Sütveren, Taekwando Dünya 3.sü Türkiye 1.si Bahattin Batuhan Baş ve Spor Tırmanış Türkiye 1.si Mustafa Sacit Sümer göstermiş oldukları başarılardan dolayı Gençlik ve Spor Bakanı imzalı tebrik belgelerini aldılar ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ödüllendirildiler.

Öğrencilerimiz ilerleyen tarihlerde yapılacak Avrupa ve Balkan yarışmalarında, Uluslararası olimpiyatlarda okulumuzu, ilimizi ve ülkemizi temsil edeceklerdir. Yapılacak olan müsabakalarda dereceler alacaklarına, yurtdışında istiklal marşımızı söyletip, bayrağımızı göndere çektireceklerine ve bizleri gururlandıracaklarına eminiz. Öğrencilerimizi, öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen velilerimizi öğretmenlerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100