Altınyıldızlılar Beyin Olimpiyatları Bölge Finallerinde ter döktü

Altınyıldız İlköğretim Kurumu ilkokul ve ortaokul öğrencileri Türk Beyin Takımı Federasyonu tarafından düzenlenen Beyin Olimpiyatları Bölge Finallerine katıldı.

Altınyıldızlılar Beyin Olimpiyatları Bölge Finallerinde ter döktü

Yapılan açıklama şu şekilde: “Altınyıldız İlköğretim Kurumu ilkokul ve ortaokul öğrencileri Türk Beyin Takımı Federasyonu tarafından düzenlenen Beyin Olimpiyatları Bölge Finallerine katılmaya hak kazanmışlardı.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu ilkokul ve ortaokul öğrencileri Gökay Nuray, Berkay Nuray, Zafer Bartu Köksal, Fuat Altıok 30 Mart 2019 Cumartesi Ankara’da Türk Beyin Takımı Federasyonu tarafından düzenlenen Beyin Olimpiyatları bölge finallerinde ter döktüler.

Satranç ve Akıl Oyunları Öğretmenimiz Nilgün NURAY koordinesinde gerçekleştirilen Dünya Zekâ Oyunları Federasyonu Türkiye temsilcisi olan Türk Beyin Takımı’nın ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlediği üç aşamalı yarışmada ter döken ve Dünya Zekâ Oyunları Federasyonun sınırlı sayıda okulda düzenlediği yarışmalarda başarılı olan öğrencilerimiz, Dünya Zekâ Oyunlarında okulumuzu, ilimizi ve ülkemizi temsil etme şansı yakalayacaklardır.

Öğrencilerimize, onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ediyor yarışmalarda başarılar diliyoruz.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER